Cheque van Lions Club Antwerpen Voorkempen voor de OKAN-klassen

Op 27 mei overhandigde Lions Club Antwerpen Voorkempen een mooie cheque aan Wouter & Jolien, coördinatoren van de OKAN-klassen van het IMS in Borgerhout. Met deze steun wil de serviceclub uit Brasschaat het waardevolle werk voor anderstalige nieuwkomers verder versterken.
OKAN, oftewel Onthaal Klassen Anderstalige Nieuwkomers, biedt jongeren die recent in België zijn aangekomen een warm welkom én een intensief taalbad Nederlands. Zo krijgen zij niet alleen de kans om de taal snel onder de knie te krijgen, maar worden ze ook geholpen om hun plek te vinden in onze samenleving en hun talenten verder te ontwikkelen.
Dankzij de gulle bijdrage van Lions Club Antwerpen Voorkempen kan de school investeren in een sport- en spelkoffer, een maaltijdkast voor leerlingen die zonder lunch naar school komen, én de jaarlijkse, onvergetelijke schooluitstap naar Bobbejaanland. Zo krijgen deze jongeren niet alleen les, maar ook kansen om samen te sporten, te spelen en gewoon even kind te zijn. Een prachtig gebaar dat deuren opent!”
De Lions Club Antwerpen Voorkempen zet zich trouwens in voor diverse goede doelen in de directe omgeving. Wil jij ook een verschil maken en je inzetten voor mooie projecten in jouw buurt? Sluit je dan aan bij onze warme club!
Meer info vind je op www.lionsantwerpenvoorkempen.be of stuur een mailtje naar [email protected]. Samen maken we écht het verschil!


Artikel delen op sociale media

Facebook
Twitter
LinkedIn

Recent nieuws uit Brasschaat en omstreken

Brasschaat lanceert een gemeentelijk crisisvrijwilligerskorps

Brasschaat richt, met de ondersteuning van Rode Kruis-Vlaanderen, een gemeentelijk vrijwilligerskorps op. Dit lokaal team van opgeleide inwoners kan door het lokaal bestuur worden ingezet bij nood- en crisissituaties, als waardevolle aanvulling op de professionele hulpdiensten. Met het vrijwilligerskorps wil Brasschaat inwoners vanaf 16 jaar de kans geven om zich

Lezing: Carson McCullers, een leven in schaduw en licht

Mary Watson-Kullmann Lezing over de Amerikaanse schrijfster Carson McCullers, één van de belangrijkste schrijfsters van de 20e eeuw, al is zij in Europa minder bekend dan in de Verenigde Staten. McCullers, geboren in Columbus, Georgia, was een fel tegenstandster van rassendiscriminatie en haar personages zijn vaak individuen die door de