United Run Club – Miles Make Memories

De splinternieuwe loopclub in Brasschaat en Schoten brengt hardlopen op een sociale manier tot leven. Elke zaterdag vertrekken ze vanuit Schoten en elke dinsdag vanuit Brasschaat, met als vaste routine een gezellige afsluiting met een drankje. Daarnaast organiseren ze regelmatig grotere evenementen, speciaal voor hardloopliefhebbers die ook graag genieten van een heerlijke brunch!

United.Runclub x Loeloe x Yoon: Een sportieve ochtend vol energie en gezelligheid!

Op zaterdag 15 maart verzamelden hardlopers uit Brasschaat en omstreken zich bij Loeloe Koffie voor een unieke editie van United.Runclub: Eat, Run, Repeat!. Samen met Yoon en Basalt brachten we een perfecte mix van sport, lekker eten en ontspanning. De ochtend begon met een energieke social run door de groene omgeving van Brasschaat. Geen prestatiedruk, gewoon samen lopen en genieten van de frisse buitenlucht. Na de run stond er een heerlijk ontbijt bij Loeloe klaar, met keuze uit: croissants, Açaí bowls en yoghurt bowls met granola en fruit. Natuurlijk kon een verfrissende matcha niet ontbreken! En alsof dat nog niet genoeg was, konden de deelnemers in de namiddag genieten van een exclusieve wine tasting door Basalt, waarbij sport en ontspanning perfect samenkwamen.

Het event bracht niet alleen lopers samen, maar versterkte ook de community rond United Run Club, waar sport, plezier en sociale verbinding centraal staan.
Na het succes van deze editie kijken we al uit naar de volgende special edition. Mis daarom op vrijdag 5 april om 11 uur de volgende editie van “Miles make Memories” aan de Bôtan Distillery in Schoten niet! We eindigen de dag met een ontspannen afsluiter met matcha van Yoon, verfrissende drankjes van Bôtan Distillery en een lekkere discobrunch. Een gezellig en sociaal outdoor feel-good event waar dankzij Osaka de goede muziek en vibes niet zullen ontbreken!

Loop je mee? Iedereen is welkom! Volg ons op Instagram United.RunClub voor updates en inschrijvingen. Dé perfecte manier om je weekend sportief én sociaal in te zetten!


Artikel delen op sociale media

Facebook
Twitter
LinkedIn

Recent nieuws uit Brasschaat en omstreken

Tipsy Beer is Brasschaatse ondernemer van 2024

Het gemeentebestuur van Brasschaat nodigde onlangs haar ondernemers uit op haar jaarlijkse ondernemersborrel. Niet minder dan 350 ondernemers kwamen naar dit netwerkmoment waar meteen ook de ‘Ondernemer van 2024’ werd verkozen. Dit jaar ging die prijs naar Joey en Marc Hermans van Tipsy Beer. Zij ontvingen een kunstwerk van Winke

Brasschaat wil minstens 47.817 tegels wippen

De gemeente Brasschaat geeft volop vorm aan een groenere toekomst door deel te nemen aan het Vlaams Kampioenschap Tegelwippen. Dit jaar streven we om minstens 1 m² gewipte tegels per kind uit de lagere school te realiseren, of 47 817 tegels in totaal. Ambitieus, maar niet onhaalbaar. Doe mee en